Kosmetyki w okresie jesiennym

Sprawdź horoskop miesięczny!

Chłodne dni w okresie jesieni sprawiają, żę pojawia się problem z pielęgnacją skóry. Jak zadbać o włosy i skórę? Mamy kilka kosmetyków, po które warto sięgnąć.

coccodrillo kod rabatowy

Balsam do ust

Zacząć można od produktu, który używa się cały rok, ochronnej pomadki do ust. Skóra jest bardzo wrażliwa, dlatego trzeba o nią szczególnie dbać. Sprawdzi się także kosmetyczna wazelina czy dobry balsam.

endo kod rabatowy

Krem do twarzy

Twarz jest tym elementem, który będzie szczególnie narażony na niekorzystne warunki pogodowe. Z tego względu warto pamiętać o dostosowaniu metody pielęgnacji do aury. Jesienią warto wybrać krem regenerujący do twarzy. Zadba o poprawę stanu skóry i nawilżenie.

Krem do rąk

Krem do rąk to kolejny kosmetyk, który warto mieć. Ręce wystawione na jesienną aurę stają się suche i szorstkie, a w łagodzeniu takich objawów będą dobre kremy, które mają charakter nawilżający.

Sprawdź neo24 kod rabatowy - już dostępny!

Balsam do ciała

Twarz i dłonie są narażone na warunki atmosferyczne, jednak trzeba też o innych częściach ciała pamiętać. Niskie temperatury źle działają na skórę. Dlatego warto dodać balsam do pielęgnacji. Zadba o nawilżenie skóry, pomaga w regeneracji po lecie.

neonet promocje

Odżywka do włosów 

Na działanie niskich temperatur wystawione są także włosy. Wśród czynników odpowiadających za ich stan wymieniamy również ogrzewanie w pomieszczeniu czy złą dietę. Dlatego warto mieć dobrą odżywkę, która będzie dostarczać naturalnych składników jak witamina A czy E. 

Powiązane artykuły